Gaismas reklāma

Mēs varam izgatavot visdažādāko veidu dekoratīvās gaismas kastes, gan super plānas, gan ļoti izturīgas, gan specifiskas formas. Katram pasūtījumam mēs izmantojam labākos materiālus, atbilstoši gaismas objekta ražošanas specifikai.


Parasti ziema nodara vislielākos bojājumus pie ēkām piestiprinātām gaismas reklāmām. No ēku jumtiem krītoši ledus gabali un krasās temperatūras svārstības sabojā reklāmas izkārtnes.

Veicam bojātas gaismas reklāmas atjaunošanu.
Zvani 67506252 mēs kvalitatīvi to atjaunosim.

Reklāmas gaismas kastes, ko mēs ražojam tiek izmantotas veikalu, tirdzniecības vietu, biroju ēku un dažādu servisa centru noformēšanai. Tās ir augstas kvalitātes, pievilcīgi izskatās un iekļaujas kopējā vidē, lai maksimāli efektīvi pievērstu klientu uzmanību. Šīs gaismas kastes kalpo ilgu laiku, lai rūpētos par Jūsu biznesa atpazīstamību un jaunu klientu piesaistīšanu.

Gaismas kastes projektēšanas speciālisti izveidos jums nepieciešamās formas, izmēru, krāsu un grafisko dizainu. Liela vai maza, apaļa vai ovāla tas viss ir atkarīgs no uzstādīšanas vietas, jo parasti ir nepieciešama arī gaismas kastes maketa un izvietojuma saskaņošana ar attiecīgās vietas atbildīgo mākslinieku un valodas inspekciju.